BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Monday, April 4, 2011

Бурбери нокти

Францускиот маникир изгледа убаво и елегантно, но и таа монотонија здоасдува. Сите припаднички на женскиот пол имаат потреба од експериментирање. 
Во овој мој пост ќе ви предложам интересен, но сепак класичен и не толку упадлив дизајн за вашите нокти. Сите ние добро знаеме кој е брендот Бурбери (Британска модна куќа, која изработува луксузни модни производи) и кој е нивниот заштитен дизајн.

Доколку сте расположени за промени, погледнете ги следните две видеа:Се надевам дека ви се допадна :)

1 comments:

The Fire Inside Me said...

ааа ептен мене ми се свиѓаат! баш се кул!